Куртка Alpine Pro Nootk 4

MJCN328

Куртка Alpine Pro Nootk 4
Куртка Alpine Pro Nootk 4 Куртка Alpine Pro Nootk 4 Куртка Alpine Pro Nootk 4 Куртка Alpine Pro Nootk 4 Куртка Alpine Pro Nootk 4 Куртка Alpine Pro Nootk 4 Куртка Alpine Pro Nootk 4 Куртка Alpine Pro Nootk 4 Куртка Alpine Pro Nootk 4 Куртка Alpine Pro Nootk 4 Куртка Alpine Pro Nootk 4 Куртка Alpine Pro Nootk 4 Куртка Alpine Pro Nootk 4 Куртка Alpine Pro Nootk 4 Куртка Alpine Pro Nootk 4 Куртка Alpine Pro Nootk 4
1 995 грн
Важливо! Перед натисненням кнопки "Купити" оберіть, будь ласка, модель у меню праворуч


Де Купити

Чоловіча куртка Alpine Pro NOOTK 4 виготовлена з водо- та вітронепроникного матеріалу Soft-Shell Windbarrier зі спеціальною обробкою Teflon EcoElite™, яка забезпечує водовідштовхуючі властивості, надійно захищаючи виріб від забруднень та підвищуючи його довговічність. Вона має зручний напівприлягаючий крій, подовжену спинку з регулюванням ширини, знімний капюшон та три практичні кишені на блискавці. Світловідбиваючі елементи покращують видимість в темну пори доби та в умовах поганої погоди.

Призначення: піший туризм, хайкінг, скандинавська ходьба, місто

Особливості:
- напівприлягаючий крій гарантує ідеальну посадку
- еластичний дихаючий матеріал з мембраною Soft-Shell Windbarrier та обробкою Teflon EcoElite™ забезпечує відмінні водовідштовхуючі та вітрозахисні властивості
- знімний капюшон
- захист підборіддя з теплого матеріалу
- рукава анатомічної форми з манжетами на липучці
- три кишені на блискавці
- вентиляційні прорізи на блискавках під пахвами
- подовжена спинка
- регулювання ширини низу куртки
- світловідбиваючий друк спереду, на капюшоні та на рукаві

Технічні характеристики:
Матеріал: 94% Polyester, 6% Elastane, мембрана Soft-Shell Windbarrier/Teflon EcoElite™
Сезон: весна-осінь

Технології і матеріали:
Soft-Shell Windbarrier – тришаровий еластичний мембранний матеріал, який забезпечує ефективний захист від вітру та вологи.
Teflon EcoElite™ – обробка, яка гарантує довговічний захист тканин від вологи та бруду, завдяки забезпеченню високої водовідштовхуючої здатності.

Офіційний представник Alpine-Pro в Україні "Горгани Ком" © 2005-2019 Дизайн: Андрій Цивіліцин. © Beбмарк